Bashkohet Me Radhët

Lojra me shumë lojtarë dhe komuniteti në faqe


Të Gjitha Platformat Të Bashkuara

Shijo një përvojë loje me platforma


Lojë Pornoje Për Të Gjithë

Lojra pa seks të plota, pa demos, pa regjistrim.

Luaj Lojërat Më Seksi Për Androidin Në Telefon.

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Luaj Lojërat Më Seksi Për Androidin në Telefon.

Në këtë moshë dhe në këtë moshë, videolojrat janë kudo. Ajo që filloi si një lojë E thjeshtë Pong, ku dy njerëz luajtën me një top pikselate, duke u përpjekur të shënonin njëri-tjetrin, u kthye në një industri masive, shumë miliardë dollarëshe që përfshiu botën nga stuhia. Jo vetëm kjo, por, para një ose dy dekadash, loja ishte një formë e vogël zbavitjeje. Mendonte se ishte një gjë e çuditshme dhe idiote, shumë vrenjtur në videolojra dhe ishin mjaft të pakujdesshëm. Megjithatë, gjërat ndryshuan dramatikisht që atëherë dhe tani i kemi gjërat si lojrat e seksit për Androidin.

Videolojrat e kthyera nga të qënit diçka e çuditshme në një biznes fitimprurës. Kompanitë masive që punësojnë mijëra punëtorë krijojnë lojra video të mëdha e të shtrenjta për konsumatorët anembanë botës. Njerëzit e famshëm janë përfshirë në të njëjtën mënyrë si bëjnë në filma dhe shfaqje TELEVIZIVE. Ka çmime, konventa dhe ceremoni që mbahen gjatë gjithë vitit. Shumë lojra me shumë lojtarë kanë turne me çmime dhe trofe të mëdha në para. Ka edhe universitete që ofrojnë bursa për atletët e vendosur të eksporteve., Dhe pastaj, përveç kësaj, ka lojra veçanërisht të këqija dhe të çuditshme si lojrat seksuale për Androidin.

I gjithë ky zgjerim ishte i rëndë për shkak të zhvillimit të teknologjisë. Kompjuterat e fuqishëm i lejuan zhvilluesit të krijonin tituj që morën frymë nga njerëzit. Dhe një pajisje e tillë është tani shumë më e arritshme për konsumatorin mesatar, duke u dhënë të gjithëve një shans për të testuar aftësitë e tyre ose thjesht të gëzojnë një kohë argëtuese. Përveç kësaj, ndërsa telefonat e zgjuar u bënë po aq të aftë, shumë nisën krijimin e lojrave për këto lloj pajisjesh., Edhe pse disa lojtarë të shkollës së vjetër, të ashpër të vrenjtur nga ata që luajnë në telefon, është një fakt i pamohueshëm se ka diçka shumë tërheqëse për të qenë në gjendje të luajnë një titull tre-Titull në ekran që i përshtatet pëllëmbës së dorës tënde, jo më të luajnë lojëra seksi për Androidin.

Lojë e përshtatshme pa Ulje

Ju nuk mund të argumentoni Se PCs, dhe madje edhe laptopë, zakonisht janë shumë më të fuqishëm se telefonat e zgjuar. Dhe është budallallëk të mendosh se një lojë smartphone mund të rivalizojë një të bërë për kompjutera apo ngushëllime. Megjithatë, ndërsa me siguri ka pakësime, ka po aq të larta, nëse jo më shumë, për të luajtur lojra në pajisjen tënde të lëvizshme. Kjo shkon dyfish që kur flasim për lojëra seksi për Androidin. Në fund të fundit, titujt e rritur nuk ishin kurrë aq kërkues sa homologët e tyre kryesorë. Ata u bënë nga ekipe më të vogla dhe individë të aftë dhe jo nga ato kompani të mëdha bixhozi apo botues.

Për fillestarët, është fakti se pothuajse çdokush ka një telefon Android këto ditë. Ata u bënë aq të mirë dhe aq të përballueshëm sa që mezi është shqetësim të kesh një apo edhe disa prej tyre. Jo vetëm kjo, por këto pajisje u bënë pjesë integrale e jetës sonë. Disa varen prej tyre kaq shumë sa që nuk janë në gjendje të imagjinojnë të kalojnë ditën pa kontrolluar e-mailet e tyre, mediat sociale, lajmet, bisedat dhe më shumë. Natyrisht, ndërsa shumica nuk do ta pranojë atë, ata gjithashtu i përdorin këto pajisje për Të luajtur lojëra seksuale për Androidin.

Kjo është vetëm një gjë që këto lojëra po i kërkojnë. Një tjetër arsye e madhe për zgjerimin e industrisë së lojrave të lëvizshme është thjesht lehtësi. ME NJË PC, ke ngecur në vend. Sigurisht, është e madhe dhe e fuqishme, por duhet të ulesh në tavolinën tënde dhe të injorosh gjithçka tjetër. Ndërsa laptopët e zbusin pak këtë problem, ata nuk i afrohen as tabletave apo telefonave. Mund t'i nxjerrësh ato nga xhepi pa marrë parasysh se ku je, dhe të shkosh thellë në një zonjë seksi në ekran për pak sekonda. Dhe kjo është diçka që nuk mund të të japë asnjë kompjuter apo konsolë tjetër.

Lojërat seksuale për Androidin Duken Të Bukura dhe Luajnë Qetë

Dy pikat më të mëdha të shitjes për çdo lojë video janë grafika dhe loja e saj. Në thelb, në qoftë se loja ka kapëse vizuale dhe ju bëni qejf duke luajtur atë, nuk ka shumë për të shtuar. Sigurisht, me lojërat seksuale për Androidin, është aspekti i pornos, por kjo lidhet mirë me dy të mëparshmet. Nëse pamja është e madhe, mund të presësh që pjesët e të rriturve janë po aq të mahnitshme, nëse jo më mirë. Loja është aty për të rritur zhytjen duke të dhënë mundësinë për të marrë pjesë dhe për të ndërmarrë veprim.

Një gjë tjetër e madhe është se ka kaq shumë tituj të ndryshëm për të zgjedhur nga ti do të kesh një shpërthim vetëm duke eksploruar mundësitë, le më të provojnë të gjitha ato. Nëse je një e droguar adrenaline, mund të duash të shikosh në lojëra me ritëm të shpejtë. Nuk do të ketë kurrë një mungesë vrasësish, platformash, aventurash dhe madje edhe tituj shumëfishues në internet. Nga ana tjetër, për një përvojë më qetësuese dhe më të barabartë eksituese, ju mund të shkoni për enigma apo për takime me sims. Prit po aq vajza seksi dhe po aq të forta sa dhe pa gjithë ato përpjekjet e bixhozit të fortë.

Dhe kur bëhet fjalë për vizualët, videolojrat në ditët e sotme duken më mirë se kurrë. Të gjitha ato vajza magjepsëse 3D apo hentai me cica të mëdha dhe prapanica të rrumbullakta që kërcejnë në rrocka dhe lëkunden në orgazma të shumta do të duken befasuese edhe në ekranet e vogla, të zgjuara. Përzieje atë me dizajnin e pabesueshëm të zërit dhe zë robërues të zërit dhe ti merr lojëra seksi për Androidin që do të të largojë nga këmbët dhe do të të lërë të duash më shumë.

Nuk do të kthehesh Tek Pornot E Zakonshme.

Ka një arsye të mirë pse lojërat e të rriturve kërcasin majtas dhe djathtas në një normë gjithnjë në rritje. Shumë njerëz e kanë kuptuar tashmë se janë shumë më zbavitës se videot' e rregullta 'porno'. Zhytja ka qenë gjithmonë një faktor i rëndësishëm kur vjen puna te të gjitha gjërat poshtë dhe të pista dhe nuk ka më shumë rivitime se kur ti je në kontroll ndërsa luan një nga shumë lojëra seksi për Androidin. Krijo një karakter në imazhin tuaj dhe shko për një skenar realist, duke vënë në veprim disa nga lidhjet tuaja të fshehura dhe idhuj të këqinj., Ose, lëre të lirë dhe shtyje kufijtë e asaj që është e mundur sepse, në botën e videolojrave, të rriturve ose përndryshe, kufijtë e vetëm janë ato të imagjinatës tënde.

Luaj Falas Tani